Struikrovers? – In beeld
Van de ene op de andere dag een flinke strook met struiken verdwenen. Waren er struikrovers? Wat komt hier voor terug behalve zwarte aarde? En waar is de kapvergunning? @GemZaanstad?
#dewatering #zaandam #zaanstad
Zie hier de correspondentie met Zaanstad via Twitter:
Hier komt straks een kleurrijke bloemenzee te staan geschikt voor vlinders en bijen ????. Het struikgewas was van slechte kwaliteit. Omdat het hier om een relatief lage beplanting konden de struikrovers deze klus klaren zonder kapvergunning. ^HD
— Gemeente Zaanstad (@GemZaanstad) March 5, 2020
Dankjewel voor het antwoord met gevoel voor humor. Wel een trieste boel zonder de inwoners van Peldersveld in te lichten, laat staan te overleggen. En dat pact van Zaanstad met de wijk is bij deze ruim onvoldoende gebleken. Huwelijk gestrand Zaanstad! Een kleurrijke bloemenzee?
— Willem Croese (@WillemsWebstek) March 5, 2020
Reacties